BİZ KİMİZ

21 yıllık mesleki tecrübe ile 2011 yılında kurulan firmamız tüm branşlarda hasar tespiti,ön ekspertiz ve sigorta danışmanlık hizmetleri olarak faaliyetine başlamıştır.

Zaman içinde alanında uzmanlaşan firmamız, kara,deniz,hava araçları,konut,işyeri,sanayi yapıları,sanayi makinaları,iş makinaları,elektronik cihaz hasarları tespitlerini bünyesindeki belge ile yetkili sigorta eksperleri ile gerçekleştirdikten sonra yine bünyesindeki uzman raportörler ile ekspertiz raporunu hazırlamaktadır.

Firmamız, insan kaynağınıda önem vermiş hepsi konusunda uzman, kalifiye bir ekip kurmuş, şirket içi eğitimlerle personelini yetiştirmiş ve hizmet kalitesini artırmanın sürekli araştırmasını yapmış ve yapmaktadır.

Tüm bu çalışmaları ve gayretleri sonucunda sektörde herkes tarafından bilinen bir firma durumuna gelmiş,sektörün memnuniyetini kazanmıştır.

Firmamız kalitesini ve çalışmalarını tescillemek, marka bilinirliğini kalıcı hale getirmek için kalite ve marka çalışmalarını başlatmış ve hizmetlerindeki kalitesini sürekli hale getirmeye çalışmaktadır.